Blog

Profesionálne balenie a montáž pri sťahovaní

Profesionálne balenie a montáž pri sťahovaní

Plánujete sa sťahovať a premýšľate, či si všetky veci zvládnete pobaliť sami, alebo to radšej necháte na odborníkov? Balenie a vybaľovanie vecí je jednou z časovo najnáročnejších úloh pri sťahovaní. Spísali sme pre vás niekoľko výhod, prečo je niekedy lepšie nechať balenie na odborníkov.

Výhody využitia profesionálnych baliacich služieb

Vysoko kvalitné obalové materiály

Jedným z hlavných dôvodov, prečo mnoho ľudí dáva prednosť baleniu profesionálnou sťahovacou spoločnosťou je to, že baliaci tím používa správne obalové materiály. Predsalen využitie bublinkovej fólie a kvalitných krabíc rôznych veľkostí ochráni váš majetok lepšie ako doma nájdené uteráky a niekoľkokrát použité papierové krabice. Pre profesionálov nebude problém zabaliť ani veci nezvyčajných tvarov, s ktorými by ste si vy nemuseli vedieť poradiť.

Efektivita a úspora času pri balení

Školení profesionáli presne vedia, ktoré veci baliť spolu, ako jednotlivé položky zabaliť aj ako ich najlepšie ukladať do sťahovacieho auta. Vykonajú tak svoju prácu pravdepodobne oveľa rýchlejšie a efektívnejšie, ako keby ste si všetko balili sami. To, čo vám môže trvať aj týždne, odborníci zvládnu v priebehu niekoľkých hodín.

Čo všetko si môžete nechať zbaliť?

Ľudia mnohokrát nevedia, aké majú pri prenájme profesionálneho balenia možnosti. Vybrať si môžete napríklad:

  • Balenie krehkých vecí – odborníci za vás zabalia len tie najjemnejšie predmety ako elektronika, porcelán či iné sklenené a ľahko rozbitné veci.
  • Čiastočné balenie – sami si môžete vybrať, ktorú časť vecí si pobalíte sami a čo necháte na profesionálov. 
  • Komplexné balenie – pri prenájme profesionálneho balenia môžete na odborníkov nechať úplne všetko. Pobalíme vám tak kompletne celý byt od oblečenia, cez nábytok až po poslednú vidličku.

Pri balení je vaša podlaha zabezpečená tak, aby neprišlo k jej poškodeniu. Zabezpečíme všetky baliace potreby a následne jednotlivé krabice označíme podľa toho, čo sa v nich nachádza a do akej miestnosti patrí. Pri vybaľovaní tak budete mať oveľa jednoduchšiu úlohu a nestane sa vám, že budete musieť pootvárať všetky krabice, aby ste narýchlo našli napríklad pohár na vodu.

Na čo myslieť pri balení vecí pred sťahovaním?

Pár ďalších užitočných informácií, na ktoré odporúčame pri balení prihliadať:

  • V ideálnom prípade je dobré, ak sa viete zúčastniť aspoň časti balenia, aby ste si dohodli čo si ako predstavujete.
  • Deti a psov sa naopak snažte pri balení držať ďalej. Celý proces balenia s nimi môže trvať dlhšie, nakoľko prinášajú rozptýlenie a balenie pre ne môže byť nebezpečné. Predstavte si, koľko malých častí sa nachádza rozptýlených po celom byte pri rozkladaní jednotlivých častí nábytku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Enter your keyword