Blog

Prečo si vybrať sťahovanie Porto Moving?

Prečo si vybrať sťahovanie Porto Moving?

Vybrať si na sťahovanie kvalitnú firmu je naozaj dôležité. Určite chcete, aby všetko prebehlo čo najrýchlejšie, bez problémov a najmä, aby všetky vaše veci dorazili na nové miesto v dokonalom stave. Ako si teda vybrať a čo všetko si pri výbere sťahovacej firmy všímať?

Top dôvody prečo si vybrať sťahovaciu službu Porto Moving:

Pre sťahovaciu službu Porto Moving pracujú profesionáli, ktorí majú dlhoročné skúsenosti. Tu je niekoľko dôvodov prečo si zvoliť práve túto spoločnosť:

 • Bezplatná a nezáväzná obhliadka priestorov. Neviete koľko času balenie a sťahovanie zaberie alebo jednoducho nemáte čas takéto veci riešiť? Veľkou výhodou je bezplatná obhliadka priestorov. Priestory si spolu prezrieme a celé sťahovanie pomôžeme naplánovať. Prvá obhliadka vás navyše k ničomu nezaväzuje.
 • Nezáväzná cenová ponuka. Neviete odhadnúť koľko také sťahovanie môže stáť? Kontaktujte nás cez formulár na webe a zašleme vám nezáväznú cenovú ponuku.
 • Poistenie zodpovednosti za škody spôsobené pri sťahovaní. Na prvom mieste je bezpečnosť a preto každý náklad pred sťahovaním poistíme.
 • Pohodlie. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, sťahovanie môžete prežiť aj pokojne a v pohodlí. Vybavíme všetko za vás a vy si môžete užívať nové bývanie.
 • Kvalita a profesionálny tím. Kvalita a profesionalita je pri sťahovaní dôležitá. Máme dlhoročné skúsenosti a disponujeme špeciálnym vybavením aj na prenos ťažkých bremien. Vďaka tomu sa zabezpečí bezproblémová manipulácia aj prevoz celého nákladu.
 • Sťahujeme nonstop. Potrebujete sa presťahovať cez víkend, či sviatok? Žiadny problém. Porto Moving sťahuje nonstop, bez ohľadu na to aký je deň, a to dokonca bez príplatkov.
 • Skúsenosti s medzinárodným sťahovaním. Sťahovanie do cudzej krajiny je ešte náročnejšie ako sťahovať sa len do nového bytu v rámci jedného mesta. Vzhľadom na veľké vzdialenosti si pri takomto sťahovaní určite prajete, aby všetko prebehlo hladko a ideálne naraz. Porto Moving má skúsenosti aj s medzinárodným sťahovaním. Je potrebné veci pri prevoze do cudzej krajiny precliť? Ako ich poistiť? Na všetky tieto otázky vám vopred odpovieme a poradíme vám aké dokumenty potrebujete vybaviť. Všetky veci vyzdvihneme, následne zabezpečíme prevoz leteckou, lodnou, či cestnou prepravou. Všetko príde priamo do vášho nového domova a nemusíte už nič riešiť.

Ponuka doplnkových služieb k sťahovaniu Porto Moving

Okrem sťahovania nájdete v Porto Moving aj rôzne doplnkové služby, ktoré vám sťahovanie značne uľahčia. Patria medzi ne:

 • Balenie vecí pred sťahovaním. Balenie vecí sa môže zdať ako jednoduchá činnosť, avšak vôbec to tak nie je. Veci je potrebné zabaliť tak, aby sa im počas sťahovania nič nestalo. Disponujeme rôznymi typmi baliaceho materiálu a skúsení zamestnanci s balením radi pomôžu.
 • Demontáž a montáž nábytku – tieto činnosti patria pri sťahovaní medzi najmenej obľúbené. Pokojne to tiež nechajte na našich technikov.
 • Skladovanie. Potrebujete sa vysťahovať a nemáte kam dať časť svojho nábytku, či dokonca potrebujete uskladniť všetky vaše veci kým si nenájdete nové bývanie? Všetko môžete nechať v našom sklade na akúkoľvek dobu.
 • Likvidáciu odpadu po sťahovaní. Čo spraviť so všetkým obalovým materiálom a krabicami po sťahovaní? Nechajte aj toto na našich zamestnancov a všetkého odpadu sa zbavíme za vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Enter your keyword