Medzinárodné sťahovanie

Medzinárodné sťahovanie

Medzinárodné sťahovanie

Medzi služby našej spoločnosti patrí aj komplexné medzinárodné sťahovanie a autodoprava. Vieme prepraviť rôzne zariadenia a predmety, či už sťahujete do zahraničia Vašu domácnosť, celú firmu alebo len pár drobností.

Naše autá sú vybavené špeciálnou technikou vďaka ktorej zvládneme odviezť nábytok, elektroniku alebo aj ťažké bremená. Všetko Váš majetok je počas celej cesty zabezpečený, aby do cieľa dorazil čo najskôr a bez poškodenia.

Všetok Váš majetok je počas celej cesty zabezpečený tak, aby do cieľa dorazil čo najskôr a bez poškodenia.

Medzinárodné sťahovanie realizujeme podľa potrieb zákazníkov na rôznych úrovniach, akými sú:

  • door to door service / od dverí k dverám

Zahŕňa všetky ponúkané kroky sťahovania. Pohodlné a komplexné riešenie celej zakázky, vrátane kompletných služieb v počiatočnom aj cieľovom mieste, dopravu a logistikou.

  • origin services / služby v mieste nakládky

Pri tejto službe poskytujeme baliace, montážne i sťahovacie práce, baliaci materiál. Sťahované predmety sa nakladajú do auta, alebo ukladajú do špeciálnych prepravných dební či kontajnerov. Nasleduje realizácia transportu cestnou, železničnou, leteckou, riečnou alebo námornou dopravou.

  • destination services / služby v mieste určenia

Sťahované predmety vyzdvihneme zo skladu alebo letiska v mieste určenia, doručíme ich do nových priestorov, vybalíme a rozmiestnime podľa priania zákazníka.

Samozrejme sa postaráme o všetky colné formality, prípadne vás oboznámime s tým, aké dokumenty budete potrebovať.

Zabezpečíme aj prevoz osobných automobilov do zahraničia, resp. zo zahraničia, vrátane colných formalít. Pri preprave (v nákladnom automobile alebo prepravnom kontajnery) je automobil dôkladne zabezpečený proti akémukoľvek pohybu, až po jeho odovzdanie príjemcovi.

Vysoká úroveň služieb spoločnosti Porto Moving je zárukou nadpriemernej kvality v medzinárodnom sťahovaní za výhodných cenových podmienok a v krátkom čase.

Enter your keyword