Blog

Kompletné vypratávanie a likvidácia odpadov

Kompletné vypratávanie a likvidácia odpadov

Ak Vás čaká vypratávanie bytu, domu, pivnice, či oveľa väčšieho priestoru do holopriestoru, je úplne v poriadku, že si to vôbec neviete predstaviť. Ako to celé bude prebiehať, čo je potrebné si pripraviť ešte pred samotným vypratávaním, čo potom s vecami, ktoré už nechcete presúvať do nového priestoru a nechcete ho už ani skladovať? Ideálny spôsob ako zostať v kľude a pohode, je nájsť si na pomoc profesionálov, ktorí za Vás prevezmú zodpovednosť a vybavia všetko podľa Vašich požiadaviek. Často ide o špinavú prácu, ktorú chcete mať rýchlo a bez problémov za sebou, ideálne bez nahnevaných susedov kvôli hluku. Najlepšia cesta, ako to dosiahnuť v jednom balíčku je osloviť sťahovaciu firmu. V prípade záujmu Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na rôzne typy prác.

Čo s odpadom, nábytkom a ďalšími nepotrebnými vecami?

Počas vypratávania a sťahovania do nového domu, bytu či kancelárie (prelink: https://portomoving.sk/stahovanie/) sa radi zbavujeme poškodených, nepotrebných vecí, ktoré by nám zbytočne zaberali miesto v novom priestore. Väčšinou je to nábytok, vybavenie bytu, elektro odpad alebo papierová dokumentácia z kancelárie, ktorú nie je nutné archivovať. V rámci našich služieb ponúkame odvoz takéhoto odpadu a následnú ekologickú likvidáciu.

Kam cestujú nepotrebné veci a odpad?

Nepotrebné veci riadne likvidujeme v spaľovni, prípadne odvezieme na skládku či do zberného dvora.

Likvidácia menšieho množstva materiálu v zbernom dvore nie je spoplatnená (cca do 350 kg), v prípade, že klient odovzdáva odpad na svoje meno, ako fyzická osoba. Pri odovzdaní sa klient musí preukázať občianskym preukazom s trvalým pobytom v príslušnom mieste pobytu, kde sa odpad odovzdáva. Väčšie množstvá (cca nad 350 kg) odvážame podľa druhu a dohody so zákazníkom tak, aby likvidácia prebehla v súlade s dodržiavaním zásad ekologickej likvidácie a udržiavania zdravého životného prostredia. Týmto vieme prispieť k efektívnemu zužitkovaniu veľkej časti odpadov, ktoré likvidujeme. Skládky sú spoplatnené, aktuálna cena sa pohybuje okolo 130 – 150 eur za tonu. V prípade záujmu Vám zašleme detailnejšiu nezáväznú cenovú ponuku.

Odvoz a likvidácia rôznorodého materiálu

  • Odpad, nábytok, či iné vybavenie z bytov, domov a kancelárií
  • Stavebný odpad
  • Elektrospotrebiče
  • Papierové dokumentácie z kancelárií určené na skartáciu
  • Kovový odpad
  • Sklo, papier, plasty

Pridaj komentár

Enter your keyword